שיפור תדמית אישית

סיכום שיעור 3

lital175

lital175

פרטי הסיכום

קורס: שיפור תדמית אישית

מספר השיעור: 3

סיכום השיעור

השיעור עסק בהצבת יעדים והדרכים למימושם, נלמד על מושג מלכודת הנוחות אשר מדבר על סוגי אנשים שרואים בהנאות החיים כערך עליון וכך מציגים את זה כלפי חוץ לעומת סוגי האנשים שלהם “ספגנות” כאלו שמסתפקים במעט מבחירה.
ענינו על מספר שאלות שבוחנות איפה מלכודת הנוחות שלנו, איפה אנחנו נמצאים מתוך החלקים שבמעגל החיים, אני למשל בשאלה על סימן לזמן לשינוי רואה את עצמי בין הצמיחה אישית והכסף שמצד אחד רוצה לספק את הרצונות שלי מה שרוצה לעסוק ובהתאם גם להרוויח. ולכן היום הצמיחה האישים שלי נמצאת במקום גבוהה כי אני מכוונת להגיע למקום בו אני מממשת את עצמי בו ארגיש מסופקת גם ברמה היומית ולכן שמה את זה בעדיפות גבוהה יותר לעומת דברים האחרים במעגל החיים.
נלמד על אמונות מקדמות שאלו דרכים שיעזרו לצאת מהמקום שאנו רגילים ואציין כי הדרך הראשונה שבה מעלים על הכתוב את האמונות שלנו זה משהו שאני תמיד עושה על מנת לראות כמו רשימה של “היעדים” שלי וכך לדעת מה הדרך לקיים אותם.
מכאן המשכנו לנושא הצבת יעדים לבדוק אם אנחנו יודעים להגדיר את היעדים שלנו, מה אנחנו מציבים לעצמנו ולמה מכאן היה את שלוש רמות של יעדים שמדברים על מה שקודם אני יודעת לעשות, עד כמה אוכל להתעסק בזה ועד כמה אני באמת מוכן לזה – רוצה את זה.
והמשכנו לסרטונים על כן נושא הצבת והשגת היעדים שנותנים את הכלים להבין מהו הידע כיצד להציב אותו כמו חוק היצירה – כל מה שאני חושב עליו, מאמין בו – יקרה!
וזה משהו שגם אני מאמינה בו ולכן מזדהה עם רוב התהליכים שהוצגו לנו בסרטונים.

עריכת הסיכום

iw עִבְרִית
X